novinky

Čtyřicet let tábora v Přešovicích

Napsal Tomáš Thomas Příkrý 30. 3. 2019 So 18:45

Léto má každý člověk spojené s dovolenými a spoustou příjemných zážitků. Zřejmě každý z nás vzpomíná hlavně na ta léta, kdy jsme jako děti řádili v lesích v rámci různých letních táborů. Naštěstí tato krásná tradice přetrvává až do dnešních let a vypadá to, že jen tak nevymizí. Důkazem toho byl letošní jubilejní 40. ročník gymnastického tábora TJ Sokola Šlapanice v Přešovicích. Rodiče, kteří posílají svoje děti na tento tábor, vidí perfektně připravenou a fungující organizaci. Ta se každým rokem setkává s enormním zájmem mladých táborníků. Ale bylo tomu tak vždy?

Pokračování tohoto článku »»»

40. letní tábor sportovní gymnastiky Přešovice 2017

Napsal Tomáš Thomas Příkrý 30. 3. 2019 So 18:41

 

„Před dávnými časy, kdy ještě lidé nevěděli, že existují kouzla, žilo spoustu čarodějů, čarodějek, mágů, kouzelníků a kouzelnic ve strachu z toho, co by mohlo přijít. Kdyby nedokázali své kouzelné schopnosti ovládat, mohli by shořet na hranici jako papír. A přesně v této době se šest mocných kouzelníků rozhodlo založit školu čar a kouzel, v níž by se děti kouzelníků učily, jak svou sílu ovládat a jak s ní naložit…“

Pokračování tohoto článku »»»

Táborové čtyřicetiny

Napsal Tomáš Thomas Příkrý 15. 8. 2017 Út 11:34

V pátek 4. srpna proběhla oslava ku příležitosti jubilejního 40. letního tábora za hojné učasti bývalých i současných táborníků a táborových vedoucích. Nechyběli ani bratři Eliášové z Přešovic, kamarádi z řad tábora divadelníků a zástupci Táborníků z Hrušovan. Akce byla povedená a těšíme se na další setkání nejpozději za 10 let!  Fotky z akce lze shlédnout ZDE.

Kontakt: Ing. Roman Koplík | info@taborpresovice.cz | rkoplik@centrum.cz | tel: 725 128 181